Організація освітнього процесу

У 2019/2020 навчальному році навчальний заклад розпочав роботу за системою модульно-розвивального навчання.

Враховуючи специфіку модульно-розвивального навчання - спарені години,

основною формою організації освітнього процесу у школі виступає навчальний модуль:

у 1-4 класах  навчальний модуль складається з двох міні-модулів по 30 хвилин.

Школа перейшла на новий режим роботи: замість уроків по 45 хвилин – модуль: 2 по 30 хвилин у 1-х класах; 2 по 30 хвилин у 2-4-х класах, 3 по 30 хвилин у 5-11 класах і це має психологічне обгрунтування. По-перше, психологами доведено, що в більшості дітей саме наприкінці 30 хв. розумової праці настає закономірний спад активності, тому необхідна перерва, яка триває 10 хв., міні-модулі в середній та старшій школі подаються 3 по 30 хв., що становить 1,5 год. астрономічного часу або 2 год. академічного. Це має ряд переваг, серед яких оптимальний розподіл часу на занятті, більш ефективна робота на підйомі психофізичних сил дитини і вчителя, усунення перевантаження дітей, бо вони готують домашнє завдання не більше як із 3 предметів, замість 6-7 при класно-урочній системі, вони мають змогу виконувати не тільки на репродуктивному, а й глибокому конструктивному та творчому рівнях.