Профорієнтація

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» і його платформа кар’єрного розвитку молоді Career Hub спільно з Першим Українським Міжнародним Банком (ПУМБ) запрошують школи та учнів до участі в шостому всеукраїнському проєкті «Моя кар’єра в Україні». Партнери проєкту: Міністерство освіти і науки України та Міністерство молоді та спорту України. Інформаційні партнери: БФ «Благомай» та Журнал «Однокласник».
Проєкт «Моя кар’єра в Україні» має на меті показати молодому поколінню можливості для самореалізації в Україні, надихнути на свідомий вибір майбутньої професії та створити платформу для передачі досвіду успішних людей молоді.
Уже з 1 до 24 квітня 2021 року учні та учениці 9-10 класів зможуть зареєструватися на участь у проєкті «Моя кар’єра в Україні», описавши мотивацію та бачення власної кар’єри на сайті: careerhub.in.ua/mycareerua
Для всіх учасників та учасниць проєкту пройдуть практичні вебінари з вибору професії, а 300 відібраних приєднаються до зустрічей з успішними людьми у різних професійних сферах. 30 найактивніших підлітків потраплять на фінальну конференцію проєкту в Києві та проведуть день з успішною людиною (керівником підприємства, міжнародної організації, державного органу влади тощо), а також виграють корисні подарунки від організаторів.
З будь-яких питань щодо участі у проєкті звертайтесь до організаторів: [email protected], (044) 490 2010.

Харківський торговельно-економічний коледж
Київського національного торговельно-економічного університету

Харківський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету — державний вищий навчальний заклад І рівня акредитації — структурний підрозділ Київського національного торговельно-економічного університету, що розташований у Харкові. Це провідний заклад освіти, який має ліцензію МОН України на впровадження освітньої діяльності у сфері професійно-технічного навчання (серія АЕ №636339 від 05.05.2019р. і протягом багатьох років здійснює підготовку кваліфікованих робітників.

Викладачі Харківський торговельно-економічного коледжу КНТЕУ готові поділитися своїми знаннями та навчити працювати на обладнанні нового покоління усіх бажаючих.
НАША АДРЕСА
Україна, м. Харків, 61045, вул. Клочківська, 202
тел.: +38057 340-45-43; +38057 340-26-51; Факс: +38057 340-26-54
Графік роботи інформаційно-консультативного центру Відбіркової комісії:
Понеділок – п’ятниця – 9:00-17:00
Субота та неділя – вихідні
Отримати консультацію Ви можете за телефонами:
Тел. (057) 340-45-43
Відповідальний секретар: