Інформаційна кампанія щодо протидії торгівлі людьми

18 ЖОВТНЯ європейська спільнота відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який був започаткований 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, - особливо жінками та дітьми, - небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.
На виконання листа Управління освіти Ізюмської міської ради № 01-14/2303 від 06.09.2021 "Про проведення інформаційної кампанії щодо протидії торгівлі людьми" у період з 11.10.2021р. по 13.10.2021 р. на базі Ізюмського ліцею № 6 Ізюмської міської ради була проведена інформаційна кампанія серед учасників освітнього процесу до Європейського дня протидії торгівлі людьми по інформуванню щодо питань безпечної міграції, ризиків потрапляння в ситуації торгівлі людьми, підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.
Практичний психолог/ соціальний педагог закладу освіти розробив "План проведення інформаційної кампанії щодо протидії торгівлі людьми" (додається)

Концепцією інформаційної кампанії стало широке інформування учнівської молоді про проблему соціально-негативного явища "торгівля людьми", її небезпеку, розкриття змісту основних ризиків потрапляння в ситуацію "торгівлі людьми" та пошук шляхів допомоги потерпілим від ситуації "сучасного рабства".
ФОТОЗВІТ проведення інформаційної кампанії щодо протидії торгівлі людьми Ізюмський ліцей № 6 Ізюмської міської ради