Всеукраїнська акція "16 днів прроти насильства"

На виконання листа Управління освіти Ізюмської міської ради 02.11.2021 №01-14/2635 Про проведення щорічної акції "16 днів проти насильства", з метою активізації зусиль заради об'єднуючої мети щодо збільшення розуміння та обізнаності про всі форми насильства та соціального простору вільного від насильства психологічна служба Ізюмського ліцею № 6 Ізюмської міської ради інформує про проведення інформаційно-просвітницьких заходів до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" у період з 25.11.2021р. по 10.12.2021р.

НАЙМАСШТАБНІШИЙ У ЄВРОПІ

Усесвітній День Гідності в Україні

УСЬОМЕ В УКРАЇНІ, ІЗ ПРАКТИКАМИ СЕЕН, ФОКУСОМ НА ДОБРИХ СПРАВАХ ТА З АДАПТАЦІЄЮ ДО ОНЛАЙНУ

Психологічна служба Ізюмського ліцею № 6 Ізюмської міської ради інформує. Цього року Україна вже всьоме відзначає день Гідності та Свободи. Бути гідною людиною означає не лише поважати себе і свої права та свободи, але й водночас поважати права йсвободу людей, які поруч з нами. І дуже важливо в цей день згадати слова Івана Багряного: «Сміливі завжди мають щастя. Бо гідність і дотримання прав – то не дарунок долі, не щось таке, що гарантоване нам назавжди. Гідність треба відстоювати. За свої права треба боротися».
Здобувачі освіти 10-А класу Ізюмського ліцею № 6 власним промо-роликом "Гідність в кожному з нас" хочуть показати українській спільноті, що лише спільними зусиллями, чітким дотриманням законних процедур, порушення прав припиняється. Права – відновлюються. Це зайвий раз доводить абсолютну істину: «Той, хто бориться – завжди має шанс. Той, хто від боротьби відмовляється – шансу немає жодного». Тому, будьмо активними у захисті прав і своїх, і тих людей, які поруч з нами. Бо сміливі завжди мають щастя.
Дякуємо за підтримку кампанії EdCamp Ukraine.

#ЩЕДРИЙ ВІВТОРОК.

Історія появи

#ЩедрийВівторок (англійською #GivingTuesday) виник у 2012 році в США і завдяки тисячам учасників поширився світом. Україна приєдналася до ініціативи у 2018 році.

#GivingTuesday був створений з простою ідеєю: спонукати людей робити добрі справи. Але за останні 8 років ця подія перетворилася на глобальний рух, який надихає сотні мільйонів людей з усього світу творити добро. #GivingTuesday поширює добро та щедрість, об’єднує людей та дає нам спільну велику справу на всіх. До ініціативи може доєднатися кожен, адже ви завжди можете допомогти часом, талантом чи грошима.

9 років поспіль #ЩедрийВівторок збирає мільйони в грошовому еквіваленті та мільярди в негрошовому — завдяки часу, зусиллям, ресурсам, зв’язкам тощо, які люди присвячують благодійності. Перша акція допомогла неприбутковим організаціям зібрати близько 10 мільйонів доларів. У 2020 році завдяки #GivingTuesday вдалося зібрати близько 2,5 мільярдів доларів по всьому світу.

Думаєш, що благодійністю можуть займатися тільки дорослі? Це не так!

#ЩедрийВівторокДіти — це частина глобального руху #ЩедрийВівторок. Його мета — заохочувати дітей до добрих справ та взрощувати культуру благодійності серед молодого покоління.

Партнери #ЩедрийВівторокДіти – це організації, які залучають до руху навчальні заклади, освітян, а також спільноти активних дітей та молоді. Цього року партнерами є EdCamp Ukraine, фонд «Запорука», Всеукраїнський громадський центр «Волонтер», Українська Академія ЛідерстваУкраїнська Волонтерська Служба.

EdCamp Ukraine разом з нами створив захоплюючий посібник з благодійності для шкіл «Уроки Доброти», фонд «Запорука» готують крутий конкурс для шкіл. Українська Волонтерська Служба залучає школярів до добрих справ в рамках проєкту «Шкільні агенти волонтерства», а Українська Академія Лідерства проводить Марафон добрих справ для молоді.

Шановні учасники освітнього процесу! Хочемо поділитися з Вами цією подією!!! 30 листопада 2021 р. на території Ізюмського ліцею № 6 Ізюмської міської ради відбудеться проведення Всеукраїнського дня добрих справ #ЩедрийВівторокДіти. Українська Волонтерська Служба залучає школярів до добрих справах в рамках проєкту "Шкільні агенти волонтерства", а Українська Академія Лідерства проводить Марафон добрих справ для молоді.
#ЩедрийВівторок- День, який надихає мільйони людей робити добрі справи та популяризує культуру благодійності. Здобувачі освіти 11-А закликають долучитися і Вас до добрих справ та пропонують взяти участь в акції « Допомога онкохворим дітям» Не залишайтесь осторонь!!! Подаруйте хворій дитині шанс на здорове життя і майбутнє!!!
Зібрані кошти будуть направлені на рахунок відділення дитячої онкології Національного інституту раку МОЗ України. Благодійна акція відбудеться за сприяння фонду допомоги онкохворим дітям "Краб". Інформаційні матеріали надаються нижче. Дякуємо.