Кабінет соціального педагога

Проблема над якою працює соціальний педагог ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6: «Сприяння розвитку позитивної соціалізації та адаптації дітей до умов Нової української школи».
Основні напрями роботи соціального педагога ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6:

1. Організаційно-методична робота  - координація діяльності і взаємодії усіх суб'єктів соціального виховання.
2. Соціально-психологічна і педагогічна реабілітація дітей і підлітків, які знаходяться у складній життєвій ситуації, соціально незахищених дітей і дітей з особливими потребами.
3. Консультативно-методична допомога всім учасникам навчально-виховного процесу.
4. Підвищення психологічної культури дітей, вчителів, батьків. Впровадження інтерактивних методів роботи.
5. Соціально-психологічна діагностика, моніторинг особистісного розвитку і розвитку соціальної ситуації в дітей, прогнозування змін освітньої ситуації та визначення основних її тенденцій.
6. Проектування і соціально-психологічна корекція розвитку дітей в школі.
7. Робота з дітьми (готовність до навчання в новій системі освіти; вивчення індивідуальних особливостей дитини/колективу; корекція та розвиток індивідуально-психологічних особливостей; профілактика та подолання асоціальних проявів в поведінці дітей, негативних явищ в учнівському середовищі; формування правильної життєвої позиції, здорового способу життя).
8. Робота з педагогічними працівниками (соціально-педагогічна просвіта та консультування з актуальних питань навчально-виховного процесу, особистісної сфери; соціально-психологічний супровід функціонування дитячого та педагогічного колективу на різних етапах його існування; вивчення особливостей педагогічної діяльності).
9. Робота з батьками (соціально-педагогічна просвіта/консультування з питань розвитку та особливостей особистості у різних вікових періодах; вивчення особливостей умов сімейного виховання, мікроклімату).
10. Соціально-педагогічний супровід навчально-виховного процесу в умовах інклюзивної освіти (за суб’єктами: - діти, - батьки, - педагогічні працівники).
11. Соціально-педагогічний супровід профільного, допрофільного навчання, надання допомоги учням під час підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
12. Соціально-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами. Надання консультацій та рекомендацій вчителям та батькам щодо навчання та виховання дітей з ООП.
13. Психологічна служба має надавати психологічну і соціально-педагогічну допомогу постраждалим, переселеним, біженцям, членам їх сімей і родичам загиблих в ході АТО.
14. Профілактика злочинності та правопорушень в учнівському колективі.
15. Профілактика насильства (булінг, кібер-булінг).
16. Профілактика, попередження суїцидів в учнівському колективі.
17. Профілактика різних видів залежностей, вживання психоактивних речовин.
18. Робота по запобіганню торгівлі людьми.
19. Адаптація учнів, запобігання конфліктів.
20. Захист прав та свобод учнів.
21. Налагодження взаємодії з іншими організаціями.
Також проводиться робота:

1. робота по запобіганню торгівлі людьми.
  2. робота з попередження навмисного самоушкодження;
  3. робота з родинами вимушених переселенців;
  4. забезпечення соціально-психологічного супроводу дітям з особливими освітніми потребами;
  5. робота по попередженню жорстокого поводження з дітьми.

МОЇ ДОСЯГНЕННЯ!!!