Кабінет практичного психолога

Нормативні документи, якими керується псилогічна служба школи  завантажити

Проблема над якою працює практичний психолог ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6: «Забезпечення сприятливої психологічної атмосфери для адаптації учнів до шкільного навчання в умовах Нової української школи».
Основні напрями роботи практичного психолога ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6:
  1. Забезпечення якісного психологічного супроводу процесу навчання учнів. Зокрема, здійснення діагностики готовності дітей до навчання у школі, при переході із молодшої школи в середню та їх адаптація. Виявлення та розвиток обдарувань дітей, на основі цього підбір методик задля психологічного супроводу процесу профілізації та особистісна орієнтованої професійної орієнтації.
  2. Методичне і практичне забезпечення корекційно-розвивальної та реабілітаційної роботи. Зокрема, діагностика особистісного розвитку, ціннісних орієнтацій та соціального статусу учнів; виявлення вад та проблем соціального розвитку дитини; розробка і психологічне забезпечення розвивально - корекційної та реабілітаційної роботи з учнями.
  3. Орієнтація роботи на соціально - психологічну профілактику негативних явищ в учнівському середовищі, превентивну освіту, профілактику девіантної та ризикованої поведінки підлітків (профілактика наркоманії, алкоголізму. Поширення ВІЛ/СНІДу та хвороб, що передаються статевим шляхом, бродяжництва, безпритульності, насильства, незаконних форм дитячої праці тощо).
  4. Здійснення соціально - психологічної реабілітації учнів, які зазнали різних форм насильства, були втягнуті у протиправні дії, наркоманію, незаконні види праці; які з тих чи інших причин не відвідують школу, підпали під вплив псевдорелігійних культів, знаходяться у скрутному життєвому становищі тощо.

МОЇ ДОСЯГНЕННЯ!!!