Виховуємо майбутнє

2023 - 2024 навчальний рік

Шановні учні та батьки! Педагогічний колектив Ізюмського ліцею №6.

Щиро вітаємо Вас з початком навчального року. День знань - свято мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів. Попереду новий навчальний рік, який стане для вас важливим, тож хай він буде під мирним небом. Щиро радіємо, що наперекір війні ми розпочинаємо навчальний рік.

Новий 2023/2024 навчальний рік в Ізюмському ліцеї#6 розпочався з єдиного онлайн-уроку "Ми українці: честь і слава незламним"

В Ізюмському ліцеї #6 відбувся урок з мінної безпеки. Діти дізналися, як відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть знаходитися, що означають знаки безпеки встановлені у небезпечних місцях і як безпечно діяти.

Традиційно у вересні в Ізюмському ліцеї №6 з нагоди Дня фізичної культури та спорту, з метою популяризації спорту й утвердження здорового способу життя було проведено Всеукраїнський олімпійський урок.

Міжнародний день Миру відзначається щорічно 21 вересня. В Ізюмському ліцеї №6 відбувся онлайн-захід "Україна бажає миру". Діти намалювали малюночки - це не просто картинки, це бажання жити у країні, де немає пролиття крові і над головою є чисте блакитне і найголовніше – мирне небо.

З 11 по 15 вересня у школі пройшов Олімпійський тиждень. Протягом тижня діти ознайомились з історією та традиціями Олімпійських ігор сучасності, олімпійськими видами спорту, залучені до цікавих онлайн заходів: змагання-челендж “Кращий стрибунець”, фото-колаж “Ні дня без спорту”, конкурс “Я - самий спортивний”. Години спілкування “Символіка Олімпійських ігор”, “Історія розвитку Олімпійських ігор”.

Учні Ізюмського ліцею №6 долучились до Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу
«Challenge Fest».
#Beactive day 2023.
Будь активним з усією Європою.

У Ізюмському ліцеї №6 відбулися виховні години з нагоди Дня захисників та захисниць України, Дня українського козацтва. Під час яких познайомили учнів з історією свята. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв, які захищали нашу країну. На онлайн-захід до 10А класу був запрошений офіцер ВПС ЗСУ, старший лейтенант 39 бригади тактичної авіації. Говорили про військово-повітряні сили України, і їх значення у війні проти росії.

Любити і цінувати все живе довкола – це найбільше покликання людини, а зокрема тварин, за яких ми несемо відповідальність! Саме цього навчалися учні Ізюмського ліцею №6 на Уроці доброти, який відбувся 4 жовтня 2023 року, що проходив у рамках Всеукраїнського уроку доброти про гуманне ставлення до тварин. Діти ознайомилися із життям домашніх улюбленців, які проживають у люблячих господарів та у притулку для тварин, брали участь у вікторині, переглядали мультфільм «Забери мене додому», розфарбовували розмальовки «Щаслива лапа» та створили фото-виставку «Мої домашні улюбленці».

Війна виснажує нас фізично та психічно. Попри те, що наша психіка здатна адаптуватися під будь-які складнощі, кожен день бойових дій у рідній країні пережити надзвичайно складно. У Ізюмському ліцеї №6 проходять «психологічні хвилинки», які допомогають здобувачам освіти справитися зі стресом та його наслідками.

"Булінг"... Що це? З ким це може статися? Хто може стати булером? Яка відповідальність? Ці та інші питання піднімалися на виховній годині «Зупинимо булінг разом». З учнями говорили про відмінність непорозуміння та булінгу, про фізичне та психологічне насильство. Окремо наголосили на тому, як необхідно діяти, якщо ти став жертвою.