Правила медичного огляду школярів

Шановні батьки!

Згідно Наказу Міністерства охорони здоров'я України №682 від 16.08.2010 “Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів” , з метою своєчасного виявлення, запобігання захворювань і порушень у фізичному розвитку дітей нагадуємо про початок проходження у медичному закладі за місцем проживання (або обслуговування) медичного огляду школярів Ізюмського ліцею №6 на 2022 рік.

Умови проходження медогляду:

• Медичний огляд дитини проводять в присутності батьків або інших законних представників у медичному закладі.
  • Медогляд проводить за записом до сімейного лікаря, з яким підписана декларація про надання первинної медичної допомоги. У разі тимчасової відсутності сімейного лікаря – з будь-яким лікарем медичного закладу.
  • Після проходження щорічного профілактичного огляду учень отримує довідку форми 086/о.
  • Учням, у яких відсутні обов’язкові профілактичні щеплення згідно з українським календарем щеплень, можуть відмовити у видачі довідки форми 086/о.
  • Необхідні щеплення дитина може отримати в медичному закладі за місцем спостереження.

Бланки довідок 086/о видаються медичною сестрою за місяцем народження дитини. Ці умови створені для попередження скупченості у медичних закладах та запобіганню розповсюдження захворюваності.