Пільгове харчування

До відома батьків!!!

Відповідно до наказу Управління освіти Ізюмської міської ради від 28.12.2021 № 464 «Про встановлення вартості харчування здобувачів освіти в закладах освіти Ізюмської міської територіальної громади на період з 01.01.2022 року по 31.12.2022 року» та з метою організації харчування здобувачів освіти в Ізюмському ліцеї № 6 Ізюмської міської ради, адміністрація ЗЗСО доводить до відома батьків наступну інформацію:

1. Фіксована вартість харчування на період з 01.01.2022 року по 31.12.2022 року на одного здобувача освіти на день:

1.1. Для здобувачів освіти 1-4 класів закладів загальної середньої освіти вартість гарячого харчування (сніданок) – 16,00 грн.

1.2. Для здобувачів освіти 5-11 класів закладів загальної середньої освіти вартість гарячого харчування (сніданок) – 18,00 грн.

2. Встановлена знижка у розмірі 50% від встановленої вартості харчування на день на батьківську плату за харчування здобувачів освіти, а саме:

-учнів 1-4 класів непільгових категорій;

-учнів 5-11 класів, які мають статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (І-ІІ категорій батьків) (за умови надання відповідних документів та написання заяви на пільгове харчування педагогу соціальному Ірині ЗАВГОРОДНІЙ).

3. Харчування здобувачів освіти в групах подовженого дня (обід) здійснювати за рахунок батьківських коштів готівковим та/або безготівковим розрахунком в межах визначеної в закладі освіти вартості харчування.

4. Ізюмський ліцей № 6 Ізюмської міської ради забезпечує безкоштовним гарячим харчуванням за рахунок коштів місцевого бюджету (за умови надання відповідних документів та написання заяви на пільгове харчування педагогу соціальному Ірині ЗАВГОРОДНІЙ):

-дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

-дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

-дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах;

-дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій;

-дітей, з числа осіб, визначених у статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

-дітей з числа внутрішньо переміщених осіб чи дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів;

-дітей інших категорій, за окремим рішенням виконавчого комітету Ізюмської міської ради, за умови надання до Управління освіти Ізюмської міської ради документів для розгляду питання по суті (Додаток 1).

5. Попереджаємо щодо збільшення витрати на харчування дітей в літній оздоровчий період 2022 року для придбання свіжих овочів та фруктів в таборах з денним перебуванням встановлена фіксована вартість харчування:

-для здобувачів освіти 1-4 класів – 18,00 грн. на одну дитину на день;

-для здобувачів освіти 5-11 класів – 20,00 грн. на одну дитину на день.

Оздоровчий період  2022 року

Додаток 1.

*Перелік документів,

необхідних для розгляду питань стосовно надання безкоштовного харчування за кошти місцевого бюджету здобувачам освіти, за окремим рішенням виконавчого комітету Ізюмської міської ради

-заява батьків (осіб, які їх замінюють) на ім'я Ізюмського міського голови про надання безкоштовного харчування здобувачу (здобувачам) освіти;

-копії паспортів батьків (осіб, які їх замінюють) здобувача (здобувачів) освіти;

-копія свідоцтва про народження здобувача (здобувачів) освіти;

-довідка про склад сім'ї (строк дії довідки 1 місяць) здобувача (здобувачів) освіти;

-копії документів, які підтверджують соціальний статус сім'ї здобувача (здобувачів) освіти;

-довідки про доходи (заробітна плата усіх працездатних членів сім'ї не менш ніж за три попередні поданню заяви місяці чи довідка з центру зайнятості, розмір нарахованої пенсії разом з доплатами, розмір нарахованої державної соціальної допомоги, аліменти);

-акт обстеження матеріально-побутових умов проживання здобувача (здобувачів) освіти;

-клопотання адміністрації закладу освіти стосовно надання безкоштовного харчування за кошти місцевого бюджету здобувачам освіти.

* Передбачається надання інших документів з метою об'єктивного розгляду питання по суті.

Вірність копій документів засвідчується підписом керівника та печаткою.